newsletter

Poniższy formularz pozwoli dołączyć Ci do grona stałych Czytelników gach.pl.pl/aktualności oraz Subskrybentów newslettera Kancelarii Radcy Prawnego Małgorzata Gach.

Dzięki zapisowi w pierwszej kolejności dowiesz się o nowych wpisach na blogach Podatki w spółkach oraz Prawo dla księgowych, nowych e-bookach Kancelarii oraz eventach w jakich będą brać Współpracownicy Kancelarii. Będziemy również informować o zmianach prawa ważnych dla przedsiębiorców i podatników, jak również o przydatnych w działalności gospodarczej orzeczeniach sądowych czy interpretacjach podatkowych. O prawie i podatkach – profesjonalnie ale prosto – taki jest nasz cel.

Będziemy dokładać starań, aby za pośrednictwem tego newslettera przekazywać przydatną w codziennej działalności Twojej firmy dawkę informacji z zakresu prawa i podatków. 


Możesz też otworzyć formularz w pełnej formie w nowej karcie przeglądarki. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera.

Administratorem Danych Osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Gach z siedzibą w Krakowie (31-560) przy ul. Na Szaniec 17/9 (adres do korespondencji: ul. Bałuckiego 26/2, 30-318 Kraków), identyfikująca się numerem NIP: 552 137 70 75, REGON: 3568592096, będąca właścicielem strony gach.pl, prowadzonego przez Małgorzatę Gach, radcę prawnego i doradcę podatkowego, z którą jest możliwy kontakt poprzez e-mail: kancelaria@gach.pl lub m.gach@gach.pl. Informacje dotyczące przetwarzania udostępnionych danych przez Administratora Danych Osobowych znajdują się również w Polityce Prywatności oraz w Regulaminie zawartych na stronie gach.pl.