Jedną ze Specjalizacji naszej Kancelarii jest prawo spółek. Nasi klienci często nie wiedzą jednak, jaką formę działalności gospodarczej wybrać, tak aby najkorzystniej wpisała się w ich wizję.

Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć serię publikacji pod hasłem „Poznaj się na spółkach”.

W Polsce mamy aż osiem rodzajów spółek, w ramach których możemy rozpocząć działalność gospodarczą. Seria „Poznaj się na spółkach” ma na celu nie tylko pomóc w wyborze najbardziej optymalnej formuły prowadzenia działalności lecz również objaśnić kwestie podatkowe, które należy wziąć pod uwagę w procesie decyzyjnym.

Już niedługo pojawią się pierwsze publikacje z serii „Poznaj się na spółkach”. Na ten moment przygotowaliśmy „Porównywarkę spółek”, która pomoże wam poznać wady i zalety każdej ze spółek i podjąć decyzję, którą z nich wybrać jako formę prowadzenia działalności.

Aby pobrać porównywarkę wystarczy kliknąć we grafikę poniżej.

Aby być na bieżąco z kwestiami dotyczącymi zakładania, prowadzenia i rozliczania podatkowego spółek wystarczy obserwować Facebook’owe konto naszej Kancelarii. Wszystkie wpisy dotyczące wymienionych zagadnień opatrzone zostały hasztagiem #Poznajsienaspolkach.


PYTANIA?

Masz pytania związane z tematyką poruszoną w którymś z artykułów blogowych?

Zapraszamy do kontaktu: m.gach@gach.pl